Unica Doğa Sporları Malzemeleri Mümessillik

Hakkımızda

Unica Mümessillik, Türkiye’de temsilcisi olduğu Milo of Climbing, Sunree, Mac in a Sac, Trimm, Trespass ve Naturehike markalarıyla Trekking, Bisiklet, Dağcılık, Kayak ve Marin alanlarında müşterilerine kaliteli ve zengin bir koleksiyon sunuyor.

Müşteri memnuniyetini sürekli ön planda tutan Unica Mümessillik, yurt dışındaki partnerlerinin küresel tecrübeleri ve yurt içindeki bayilerinin değerli katkılarıyla ürün ve hizmet kalitesini daima en üst seviyede tutmaktadır.

Unica Mümessillik’in temsilciliğini ve dağıtımını yaptığı Milo of Climbing trekking-kayak-tırmanış giysileri ve aksesuarları, Sunree kafa fenerleri, çadır lambaları ve bisiklet aydınlatmaları, Mac in a Sac su geçirmez giysileri, Trespass kayak-trekking giysileri ve aksesuarları, Naturehike ise kamp malzemeleri ile dünyaca tanınan uluslararası markalardır.

Kalite ve Orijinallik Garantisi

Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında depoda paketleme aşamasında ise %100 kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.


Koşulsuz müşteri mutluluğu
Bizim önceliğimiz, üyelerimizin ve müşterilerimizin mutluluğu. Üyelerimize Unica Mümessillik güvencesiyle hizmet veriyoruz Güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş yaşamaları için var gücümüzle çalışıyoruz.

Zamanında teslim
Söz verdiğimiz tarihte ve söz verdiğimiz günde ürünlerinizin kapınıza ulaşması için elimizden geleni yapıyoruz. Yerine ve bölgesine göre çalıştığımız kargo firmaları ile en hızlı şekilde, satın aldığınız ürünlerin sizlere ulaşmasını sağlıyoruz.

Tek sepet, tek kargo ücreti
İster yeni sezon ürünü ister kampanya ürünü olsun, bütün ürünleri aynı alışveriş sepetinde toplama ve parça başı yerine tek kargo ücreti ödeme avantajı sunuyoruz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4